Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Про компанію

Bayer – міжнародний концерн зі спеціалізацією в області охорони здоров'я та сільського господарства. Як інноваційна компанія, Bayer задає тенденції розвитку наукомістких областей. Продукти і послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості життя. Комерційна діяльність групи побудована на основі впровадження інновацій, економічного росту і високої прибутковості. Реалізація передових ідей – наш ключ до лідерських позицій на всіх ринках, де працює Bayer, що також є основою для поліпшення якості життя багатьох мільйонів людей.

Bayer дотримується принципів стійкого розвитку і виступає як соціально та етично відповідальна компанія. У 2013 фінансовому році чисельність співробітників концерну склала 113 200 осіб, обсяг продажів – 40,2 млрд євро. Капітальні витрати склали 2,2 млрд євро, витрати на дослідження і розробки – 3,2 млрд євро.

Відділ захисту здоров’я тварин (ВЗЗТ) ТОВ Байєр розпочав свою діяльність в Україні ще у 1995 році – першим серед іноземних фірм ветеринарного напрямку. Зараз на Україні зареєстровано понад 30 препаратів для сільськогосподарських і дрібних домашніх тварин та птиці.

У світі ветеринарне відділення фірми Байєр є лідером у сегменті ектопаразитарних препаратів. Багато з них, такі як Дронтал®, Адвантікс®, Байварол®, Байкокс®, широко відомі в Україні. Також ВЗЗТ впроваджує проект електронної ідентифікації тварин – Tracer®. Завдяки цьому проекту в Україні вперше стало можливим чипувати собак, котів, зоопаркових тварин, племінних риб тощо. Створена електронна база чипованих тварин: www.tracer.com.ua

Наш шлях розвитку – розширення принципів відповідальної торгівлі (Responsible care), тобто присутність на ринку продукції виготовленої, доставленої та збереженої згідно з принципами GMP, наявність авторизованих дистриб’юторів, які провадять кваліфікований сервіс. Усі препарати безпечні для тварин, людей та навколишнього середовища. У складі Відділу працюють висококваліфіковані фахівці.

ВЗЗТ фірми Байєр двічі було визнано кращою ветеринарною інофірмою року (у 2002 та 2008 році), в 2004 р. вручено почесний знак Ветеринарне визнання як кращій фірмі в галузі пропаганди культури утримання тварин.


Умови акції "Захисти серце 2018".