Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
--> --> --> --> --> --> --> -->

Компанія Байєр представляє новітній метод лікування респіраторних захворювань великої рогатої худоби без застосування антибіотиків

Компанія Байєр ХелсКеа Енімал Хелс (Bayer HealthCare Animal Health) розпочала випуск в США імуностимулятора для зниження рівня респіраторних захворювань великої рогатої худоби (ВРХ). Препарат компанії, що має назву Зелнат (Zelnate), пропонує підхід до боротьби з респіраторними хворобами ВРХ без застосування антибіотиків чи вакцин. Зелнат – перший схвалений Департаментом сільського господарства США імуностимулятор на основі цитозин-фосфат-гуаніну (CpG), який продемонстрував ефективність в зниженні рівня загибелі та рівня уражень легень внаслідок респіраторних захворювань ВРХ. Втрати, пов’язані з респіраторними хворобами ВРХ, становлять близько 150 доларів США на одну голову худоби, тоді як загальний вплив захворювання на економіку США оцінюється на рівні 1 мільярду на рік.

1

Мета препарату – допомоги в лікуванні респіраторних захворювань ВРХ, спричинених бактерією Mannheimia haemolytica, шляхом стимулювання імунної системи тварин. Доведено, що Зелнат здатний ефективно ослаблювати респіраторні захворювання ВРХ, знижуючи рівень загибелі на 88% і частоту розвитку уражень легень на 50%.

В своїй основі препарат Зелнат базується на технології американської компанії «Юваріс БіоТерапьютікс» (Juvaris BioTherapeutics), що займається розробкою вакцин з ад’ювантами та імунотерапевтичних засобів для лікування інфекційних захворювань і раку.

Імуностимулятори мають унікальні можливості в промисловому тваринництві, оскільки вони дозволяють тварині допомогти самій собі, потенційно знижуючи частоту випадків хвороби та потребу в застосуванні антибіотиків.

Доктор Дуг Хатченс (Doug Hutchens), керівник відділу міжнародного розвитку та головний ветеринарний інспектор компанії «Байєр ХелсКеа Енімал Хелс», зазначив: «Цей імуностимулятор є важливим іноваційним проривом не тільки для самої компанії Байєр, але також і для всієї ветеринарної медицини. Зелнат продемонстрував ефективність в зниженні рівня загибелі та рівня ураження легень у худоби внаслідок респіраторних захворювань ВРХ на моделях з контрольним зараженням і під час польових досліджень. Ми з нетерпінням очікуємо подальшого вивчення потенційних можливостей застосування цієї технології.