Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

вушний кліщ

причина отиту
в 50%-80% випадків

Перевірити, чи є в улюбленця вушний кліщ

Чисті вуха та комфорт
Вашого улюбленця

Ефективність препарату Адвокат® проти вушних кліщів:

Факти про вушних кліщів

  • Вушні кліщі паразитують у вушній раковині собак та котів, травмуючи шкіру та викликаючи запалення.
  • У важких випадках паразитування вушного кліща призводить до розриву барабанної перепонки та запалення мозкових оболонок.
  • Цуценята та котенята у віці до 12 місяців – найбільш сприйнятливі до вушних кліщів.
  • Вушний кліщ небезпечний для людини: у власників тварин, уражених вушним кліщем, відмічали виникнення папул на шкірі.
  • Вушний кліщ здатен зберігати життєдіяльність в оточуючому середовищі.

Переваги лікування вушного кліща препаратом Адвокат®

  • Адвокат® вирішує проблему вушного кліща всього за 1-2 обробки.
  • Препарат Адвокат® зручний у застосуванні: вміст піпетки наносять на шкіру. Це безболісно для тварини та легко для власника.
  • Обробка препаратом Адвокат® захищає котів та собак від широкого спектру паразитів: вушного кліща, бліх, серцевих, шлунково-кишкових, легеневих та підшкірних гельмінтів, коростяних кліщів та ін.

1 - Vet Dermatol. 2016 Aug;27(4):221-e56. doi: 10.1111/vde.12340. Epub 2016 Jun 20. Evidence-based veterinary dermatology: a review of published studies of treatments for Otodectes cynotis (ear mite) infestation in cats. Yang C1, Huang HP1.