Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

5 причин, чому Ваш пес повинен спати в одному ліжку із Вами.

  1. Так краще для вашого здоров’я. Незважаючи на поширену думку стосовно ймовірної шкоди, котру улюбленець завдасть Вашому здоров’ю, реальної користі буде більше. Якщо Ви пам’ятаєте про Дронтал® та проводите регулярну дегельмінтизацію улюбленцеві, боятися Вам нічого.

Ваш пес є чудовим лікарем, якщо Ви переживаєте стрес, депресію або одинокість. Життя без стресу – здоровіше та щасливіше. Результатом зниження негативного впливу від подібних нервових станів є вища стійкість до серцевих хвороб, та нижчий рівень холестеролу. Тому, якщо у Вас немає алергії або астми, сміливо беріть улюбленця до себе під бік.

  1. Кращий сон. Майже кожна людина переживає час від часу проблеми зі сном. Перенавантаження, стрес, страхи відбирають кращі моменти життя та здоров’я. Перебування разом із хвостатими здатне підвищити рівень окситоцину в крові, а цей гормон допоможе почуватися щасливішим. Набрило ворочатися у ліжку? Гайда, запрошуйте хвостатого в компанію. Його тепле м’яке тіло та мирне сопіння будуть найкращим снодійним.
  2. Безпечність. Якщо Ви мешкаєте одні, почуватися у безпеці та в товаристві Вам цілком допоможе Ваш чотирилапий. Окрім того, собаки, на відміну від людей, відчувають небезпеку, навіть коли міцно сплять.
  3. Тепло. Температура тіла собак значно вища, ніж у людей. Тому Ви можете скористатися цією особливістю холодними ночами, згорнувшись разом у ліжку. Собаки додадуть Вам стільки тепла та затишку, скільки не зможуть дати десятки ковдр та подушок!
  4. Задоволення для хвостатого. Мати собаку – означає не лише користуватися вигодами для себе, Ваш пес також потребує турботи та уваги до себе. Йому не треба аж надто багато – затишного місця для сну цілком достатньо, аби він зрозумів, що його люблять. Здоровий сон для Вашого песика так само важливий, як і для Вас. Тому сміливо запрошуйте його щоночі до себе.

Як бачите, якщо Ви дотримуєтеся основних принципів гігієни регулярно, 1 раз на 3 місяці, обробляєте улюбленця від глистів, наприклад препаратом Дронтал, то Вам навіть корисно спати разом. Гарних снів!