Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Про компанію

Байєр – інноваційна компанія з давньою традицією дослідницьких розробок у сфері охорони здоров’я та сільського господарства. Завдяки нашим інноваційним продуктам, ми робимо свій внесок у вирішенні найважливіших глобальних завдань нашого часу.

Компанія Bayer* – це історія інновацій і декількох поколінь професійної майстерності та соціальної компетенції. Байєр – це всесвітньовідомий міжнародний концерн із понад півторастолітньою історією, який спеціалізується на охороні здоров'я, сільському господарстві та високотехнологічних матеріалах.

Як інноваційна компанія, що впевнено дивиться у майбутнє і дбає про здоров’я та безпеку людей, рослин і довкілля, Байєр сприяє розвитку наукомістких областей, а також пошуку та розвитку талантів.

Продукти та послуги компанії призначені для покращення якості життя людей, що відповідає нашій місії: «Наука заради кращого життя».

Забезпечуючи своїх споживачів широким спектром продуктів, компанія Байєр сьогодні представлене підрозділами:

«Байєр ХелзКер» (Bayer HealthCare) працює в галузі розробки та виробництва лікарських засобів і товарів для охорони здоров'я. Даний підрозділ функціонує за трьома напрямками:

безрецептурні препарати (Bayer Consumer Care), препарати, що відпускаються за рецептом (Bayer HealthCare Pharmaceuticals) та препарати для здоров’я тварин (Bayer Animal Health).

«Байєр КропСайєнс» (Bayer CropScience) пропонує інноваційні рішення, продукти та послуги в сфері захисту рослин для компаній-виробників якісних продуктів харчування, кормів і волокна.

Bayer CropScience веде свою діяльність за трьома напрямками:

захист рослин, селекція та насінництво основних польових і овочевих культур, біоциди для несільськогосподарського використання.

Bayer HealthCare (охорона здоров'я) ─ один зі світових лідерів у сфері виробництва інноваційних лікарських препаратів тафармацевтичної продукції. Завдання компанії полягає у дослідженні, розробці, виробництві та реалізації інноваційних продуктів, які дозволяють покращувати здоров'я людей і тварин у всьому світі. Компанія об'єднує глобальну діяльність різних підрозділів, а саме – Pharmaceuticals (фармацевтичні рецептурні препарати), Consumer Care (безрецептурні препарати), Medical Care (лікування та експрес-діагностика цукрового діабету, а також ін'єкційні системи) і Animal Health (здоров'я тварин).

Мета підрозділу Animal Health полягає у постійному піклуванні про здоров'я тварин, забезпеченні належного догляду, а за необхідності – лікування. Підрозділ Animal Health є одним з найбільших і найвідоміших виробників препаратів у галузі ветеринарії. Завдяки розробці інноваційних молекул та створенню нових альтернатив для профілактики та лікування захворювань компанія Байєр покращує здоров’я та благополуччя домашніх та сільськогосподарських тварин.

У продуктовому портфелі підрозділу знаходиться понад 100 різних ветеринарних препаратів для лікування та догляду за домашніми, сільськогосподарськими та екзотичними тваринами.

В першу чергу Animal Health забезпечує всебічну програму захисту від паразитів.

Зокрема, серед популярних препаратів - нашийник довготривалої дії проти бліх та кліщів - Форесто®, що забезпечує захист котів та собак до 8-ми місяців.

У галузі тваринництва компанія Байєр приділяє увагу розробці протипаразитарних та антибактеріальних препаратів для лікування інфекційних захворювань, особливо у молочної худоби.

Підрозділ Bayer Animal Health першим серед міжнародних ветеринарних компаній почав свою діяльність в Україні ще в 1995 році. Нині в Україні зареєстровано більше 30 препаратів для птиці, сільськогосподарських тварин та домашніх улюбленців.

Також одним із важливих проектів є електронна ідентифікація тварин – Tracer®. Завдяки цьому проекту в Україні вперше стало можливим чипувати собак, котів, зоопаркових тварин, племінних риб тощо. Створена електронна база чипованих тварин: www.tracer.com.ua.