Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Квітень, 2020

Вектор – на стабільність: ось чому власники обирають Форесто®

У спільноті FB “Хвостаті Поради» ми провели опитування власників собак та котів про те, що саме вони цінують в нашийнику Форесто®. Не беручи до уваги базову властивість (захист від бліх та кліщів), першість була віддана на користь стабільного захисту.

Порівняйте самі: на початку використання Форесто®, через 1 тиждень, рівень захисту від кліщів становить 99%, а в кінці 8-го місяця - 96% (див. графік).

Ефективність Форесто

Дійсно, купуючи будь який засіб, хочеться, щоб термін дії відповідав зазначеному на упаковці. Форесто® забезпечує стабільний захист, завдяки тому, що матриця нашийника виділяє необхідну кількість діючих речовин постійно, впродовж усіх 8-ми місяців. Окрім того, інгредієнти нашийника захищені від сонячних променів, води та, на відміну від таблеток, не підлягають розкладанню та виводяться з організму улюбленця.


Що цікавого ми приготували для Вас у весняному сезоні?

  • Ми приготували для вас сюрпириз!
    Яскравий та інформативний буклет із відомою українською актрисою та телеведучою - Дашою Малаховою і її улюбленцем, песиком Брі.
  • А ще Даша розповідає про те, як зіштовхнулася із бабезіозом собак, про стосунки із хвостатими та про догляд за ними у спецпроекті на порталі clutch.uaчитайте тут.
  • Не забудьте зайти до нас на сайт, у нас оновлена сторінка, присвячена детальному огляду нашийника Форесто®. Саме тут Ви знайдете відповідь на запитання, чому саме варто обрати Форесто®, як правильно одягати нашийник, а також відповіді на найпоширеніші запитання власників. Переходьте сюди.

На що варто звернути увагу при виборі Форесто®

Форесто® - зручний засіб для тих, хто цінує власний час.

Нашийник створено так, щоб подбавши про захист від кліщів та бліх одного разу, власник не переймався про дату наступної обробки практично весь сезон активності кліщів – 8 місяців. Втім, є речі, на котрі варто звернути увагу господарів.

  1. Головний параметр – вага улюбленця. Нашийник Форесто® підходить для собак і котів, випускається у двох розмірах – для котів і для собак до 8 кг вагою, а також для собак понад 8 кг.
  2. Нашийник має сидіти щільно: між нашийником та шиєю тварини повинно проходити не більше двох пальців (розташованих вздовж шиї).
  3. Нашийник не дає миттєвого захисту, тобто для повного розподілення діючих речовин по поверхні тіла улюбленця потрібно 1-2 дні. Після цього захист починає діяти і тоді можна сміливо йти на прогулянку, насолоджуючись спілкуванням та не переймаючись стосовно кліщів.

Акція «ФОРЕСТОва турбота»!

Акція «ФОРЕСТОва турбота»

Розмістіть шелфтокери на поличці поруч із двома баночками Форесто® (для маленьких собак і котів та для великих собак), зробіть фото та надішліть на електронну пошту vet.ukraine@bayer.com до 30 квітня 2020 року. Учасники отримають косметичні набори на вибір.

Запитання за телефоном:
+38 (050) 425 64 50

Про умови акції можна дізнатися тут