Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Грудень, 2018
У випуску:
  • Розширення лінійки Адвантікс®
  • Кліщі узимку—поради від експерта
  • Банери для інтернет-магазинів
  • Aкція «Я уже із Адвантікс® для великих собак»

Новорічні сюрпризи від Байєр
Дорогі наші друзі, напередодні свят прийнято робити подарунки та приємні несподіванки. Ось і нам радісно повідомити новину, що препарат Адвантікс®, котрий є на полицях чи не в кожному зоомагазині, отримав своє продовження та розширення лінійки. Відтепер Адвантікс® - улюблений препарат багатьох власників собак - випускається і для великих порід — від 40 до 60 кг!

Кліщі та блохи не сплять!
Ветеринари запевняють, що бабезіоз у собак доводиться лікувати навіть взимку. А все тому, що багато власників впевнені, ніби кліщі у холодну погоду впадають у сплячку. Але ж дозвольте, кліщі — не ведмеді, вони зберігають активність впродовж усього року, їх легко «підчепити» в опалому листі, біля теплотрас. Тому, аби напади паразитів не стали несподіванкою, слід щомісяця дбати про протипаразитарні обробки. Про захист в холодну пору року розповідає у відео наш експерт Юрій Щербань.

Додайте драйву!

Ми прагнемо полегшити продажі та покращити обізнаність споживачів в асортименті продукції, котра є у Вашому зоомагазині. Якщо Ви також зацікавлені в цьому та у Вас є інтернет-магазин, пропонуємо розмістити привабливий банер та сповістити про наявність нової форми випуску препарату Адвантікс®. Для цього варто лише написати лист адресу на vet.ukraine@bayer.com із назвою Банер Адвантікс®.
Знайомтеся – так виглядатиме новий Адвантікс® для собак 40-60 кг:
dog

Акція «Я уже із Адвантікс® для великих собак»
Подбайте, аби Ваш зоомагазин завжди мав в наявності новинки та якнайкраще задовольняв вимоги клієнтів. Замовляйте Адвантікс® для собак від 40 до 60 кг у наших дистриб’юторів уже зараз та поповнюйте асортимент.
Фото із препаратом на вітрині надсилайте на адресу vet.ukraine@bayer.com або на вайбер 095 276 40 41 Юрій Щербань. Обов’язково вкажіть Ваші ім’я та прізвище, назву зоомагазину. Автори перших 100-ти листів отримають у подарунок на вибір або симпатичні скатертини для столу, або серветку. Обирайте, що Вам більш до душі, аби зимові свята пройшли затишно та красиво. Про умови акції ви можете дізнатися тут.
dog dog