Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Грудень 2019

Нашепчи мені на вушко: що ти порадиш при отодектозі?

В холодну пору року все частіше зустрічаються улюбленці із проблемою «брудних вух». Ця, здавалося б, гігієнічна неприємність, може стати причиною серйозного запалення вух і навіть глухоти. А все тому, що надмірний бруд у вухах часто є продуктом життєдіяльності вушних кліщів.

Вушні кліщі (отодектеси) – це мікросокпічні паразити, котрі мешкають у вушному каналі та зовнішньому слуховому проході. Захворюванням легко заразитися при контакті з хворими тваринами. Власники можуть «принести» отодектесів на одязі, предметах побуту. Є відомості про те, що всюдисущі блохи також здатні переносити вушних кліщів.

Молоді тварини особливо вразливі до вушного кліща, однак хворіють тварини будь-якого віку.


Ознаки паразитування вушного кліща:

  1. Тварина часто чеше вуха, трясе головою.
  2. Накопичення кірочок та бруду всередині вушної раковини.
  3. Ранки на вухах.
  4. Запалення вушної раковини, слухового проходу, виділення з вушного каналу.

Як Адвокат® лікує вушного кліща:

  • ✓ Однократне застосування
  • ✓ Висока ефективність: 99,5% у котів та 98% у собак 1,2
  • ✓ Дієвість: через 7 днів наступає повне одужання, зупиняється процес запалення, а через 14 днів – живі кліщі взагалі відсутні.3
Типові ураження вуха при отодектозі
Вухо після лікування препаратом Адвокат®

1. Bayer Study No. 29815.

2. Fourie LJ, Heine J, Horak IG. The efficacy of an imidacloprid/moxidectin combination against naturally acquired Sarcoptes scabiei infestations on dogs.
Aust Vet J. 2006;84(1-2):17-21.

3. Гальчинська О.К. та ін. Отодектоз котів: сучасні підходи у діагностиці та лікуванні. 2015 р.


Ветеринарний лікар розповість про те, як розпізнати отодектоз та які поради варто дати власникові для лікування:

Які препарати можна запропонувати як супутні товари для клієнта з проблемою отодектозу в улюбленця:

  1. Протизапальні. Вушний кліщ легко поширюється на оточуючі тканини, провокуючи свербіж та запалення.
  2. Імуностимулятори виявлять благодатний вплив на природну систему захисту організму від хвороботворних чинників.
  3. Лосьйон для очищення вух буде незайвим для звільнення вух від кірочок, ексудату, надлишку сірки та продуктів життєдіяльності кліщів.

1 піпетка – і прощавай вушний кліщ!

Розмістіть у своїй ветеринарній аптеці або зоомагазині підставку та препарат Адвокат® для котів або для собак в ній та отримайте у подарунок блокнот з логотипом нашої професійної спільноти – Території Професійних Зоопродавців.

Для участі в Акції зробіть фото розміщеної підставки з препаратом та надішліть на електронну пошту vet.ukraine@bayer.com, вказавши назву та адресу зоомагазину/ветаптеки, контактні дані та номер телефону. Фото приймаються до 31 січня 2020 р. або ж до закінчення фонду подарунків. Запитання за телефоном: +38 (050) 425 64 50.

Про умови акції можна дізнатися тут