Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Березень, 2019

У випуску:

  • Про переваги нашийників
  • Новий буклет Форесто®
  • Секрет дії Форесто®
  • Aкція «ФОРЕСТОвий сезон»

Новий буклет Форесто® уже чекає на Вас!

(завантажуйте тут)

5 переваг нашийників від бліх та кліщів

  1. Зручність. Нашийники діють набагато довше, ніж піпетки чи таблетки. Довготривала дія гарантує постійний захист впродовж небезпечного періоду, можна не перейматися стосовно дати наступної обробки.
  2. Стабільність дії. Нашийник захищає діючі речовини від руйнівного впливу тепла, води, сонячних променів та розкладання в організмі.
  3. Надійність. Кліщі люблять прикріплюватися в ділянці морди та шиї собаки. Нашийник посилює захист особливо вразливих ділянок на тілі собаки.
  4. Вигідність. Нашийники, зазвичай, дешевші за піпетки чи спреї у перерахунку на вартість 1 місяця захисту.
  5. Безпечність. Діюча речовина нашийника, як правило, не всмоктується в кров.

В чому секрет супер-сили Форесто®?
Ви вже не перший сезон успішно працюєте з препаратом Форесто®, але хочете згадати певні нюанси? Тоді приділіть кілька хвилин перегляду відеоматеріалів і підвищіть свій професійний рівень: відеоогляд препарату тут та як правильно одягати Форесто® тут.

Процес живлення кров’ю кліщів та час дії Форесто®:

В процесі живлення кліщів виділяють 9 етапів (Таблиця праворуч).

У разі застосування таблеток кліщ мусить заковтнути діючу речовину із кровоносних судин собаки (тобто пройти 5-7 етапів живлення). Форесто® відлякує і знищує кліщів, а тому діє вже на 2-3 етапі!

Форесто® захищає від кліщів та бліх, запобігає зараженню захворюваннями.

1 Пошук жертви
2 Фіксація на шкірі жертви
3 Пошук ділянки для прикріплення
4 Введення ротового апарату в шкіру
5 Створення умов для живлення
6 Забір крові та інших рідин
7 Насичення кров’ю
8 Вилучення ротового апарату
9 Кліщ відпадає від тіла жертви
Акція «ФОРЕСТОвий сезон!»
Ми щиро раді надіслати Вам матеріали для Вашого зоомагазину, котрі допоможуть власникам зрозуміти та осягнути усі переваги нашийника Форесто®. А особисто для Вас маємо про пропозицію взяти участь у акції та отримати термокружку!

Для цього зробіть фото розміщеної підставки з 2-ма нашийниками Форесто® (Форесто® для великих собак та Форесто® для маленьких собак та котів) та надішліть на електронну пошту vet.ukraine@bayer.com до 30 квітня 2019 р. Запитання за телефоном: +38 (050) 425 64 50. Про умови акції можна дізнатися тут.