Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Травень, 2019

У випуску:

  • Схема якісних продажів
  • Буклет «Як захистити улюбленця від кліщів»
  • Відео про правильне застосування Адвантікс®
  • Aкція «Знайди ІКС у Адвантікс®»

Як досягти вищого пілотажу у продажах

Хочете мати лояльних споживачів, легко здійснювати продажі супутніх товарів, збільшуючи середній чек та кількість клієнтів?


Найвищий рівень здійснення якісних продажів - коли покупець усвідомив справжню потребу, а Ви запропонували правильне рішення. Секрет якісних продажів полягає у правильно поставленому запитанні.


Отже, пропонуємо схему вдало поставленого запитання, грамотного виявлення потреби та вдалої пропозиції:

Вдале запитання Виявлення потреби Пропозиція
Наскільки активний спосіб життя веде улюбленець: як часто буває на вулиці, в парковій зоні, на дачі? Прогулянки у різних місцях розвивають інтелект собаки. Але разом з тим виникає більша небезпека нападів різних паразитів – комарів, бліх, кліщів, мух. Адвантікс® - комплексний засіб і захищає собак від усіх найпоширеніших зовнішніх паразитів.
Чи гуляєте разом із песиком біля водойм? Комарі — переносники небезпечного захворювання – дирофіляріозу. Ця хвороба набула надзвичайної поширеності серед собак в Україні. Адвантікс® захищає собак від кліщів, а також багатьох кровосисних комах, в тому числі комарів і москітів.
Чи контактує Ваш песик із іншими тваринами? Це добре, але будьте насторожі, тому що блохи легко передаються від однієї тварини іншій. Адвантікс® захищає від бліх, діючи на них контактно – без необхідності укусу. Також знищує личинок бліх в оточуючому собаку середовищі.
Повну версію завантажити ТУТ

Як досягти оптимального захисту від кліщів?

Для того, аби будь-який препарат міг проявити свою максимальну активність, слід дотримуватися правил застосування. Про найчастіші помилки власників та про правильне застосування крапель Адвантікс® розповідає ветеринарний лікар Наталія Нагорняк у відео


Поради від ветеринарних спеціалістів, неймовірні та сучасні факти про кліщів, одним словом — усе, що потрібно знати власникам собак про захист від кліщів у новому буклеті. Завантажуйте та озброюйтесь корисними знаннями!


Акція «Знайди ІКС у Адвантікс®!»
Пропонуємо Вам пройти тест стосовно препарату Адвантікс®. Усі, хто правильно дасть відповіді на запитання, отримають кепку! Тест знаходиться за посиланням тут
Акція діє з 20 травня по 30 червня 2019 року або до кінця призового фонду (100 од.)
Офіційні правила Акції на сайті vet.bayer.ua
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38 (050) 425 64 50
+
Політика конфіденційності