Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Травень, 2020

У випуску:

  • Ключова перевага Адвантікс®
  • Що з чим комбінувати: які засоби проти кліщів сумісні, а які ні (відео).
  • Акція «Шалений ПЕС»

Що означає «репелентність»?

Адвантікс® - препарат, який має в арсеналі чи не кожна ветеринарна аптека. Безумовно, він відомий своїми репелентними (відлякуючими) властивостями – здатністю не лише знищувати, а й не допускати укусу кліща. Якщо покупець запитає Вас, чим саме відрізняються краплі Адвантікс®, то суть репелентності можна пояснити, показавши схему нижче.

Вона доволі проста та красномовна: з Адвантіксом менше укусів та ризику захворювань улюбленця. Адвантікс® популярний в якості соло-препарату, або ж як додатковий засіб, що розширює спектр захисту від кровосисних комах та покращує дієвість основного.

Ключова перевага Адвантікс®

Що з чим комбінувати

Одне із популярних запитань, котрі ми отримуємо на пошту та в спільноту Хвостаті Поради: які засоби від кліщів можна комбінувати один з одним, а які ні. Давайте розберемося, а допоможе нам в цьому лікар ветеринарної медицини Тетяна Андронова.


Запрошуємо Вас до участі в Акції
«Шалений ПЕС»!

Акція «Шалений ПЕС»

Розмістіть три промо-матеріали препарату Адвантікс® в зоомагазині:

1. Воблер на полиці поруч із упаковками,
2. Підставку з календариками біля каси,
3. «Табличка Адвантiкс® на вхiдних дверях»

Зробіть три фото, що засвідчують розміщення промо-матеріалів, та надішліть на електронну пошту vet.ukraine@bayer.com до 1 липня 2020 року. Учасники отримають набір для догляду за обличчям: пов’язка для волосся та косметична маска.

Запитання за телефоном:
+38 (050) 425 64 50