Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити
Вересень 2019

Найтиповіші ознаки глистів у котів та собак

  1. «Огіркове насіння» або «зерна рису» у фекаліях. Насправді це членики стьожкових гельмінтів, котрі виділяються разом із фекаліями і здатні розповзатися на відстань декількох метрів. Кожен такий членик містить у собі близько 3000 яєць.
  2. Катання по підлозі у сидячій позі та надмірне вилизування зони анусу.
  3. Діарея, що виникає не постійно, але турбує досить часто, фекалії можуть містити домішки крові.

Також до Вашої уваги новий буклет Дронтал® завантажуйте тут

Більш детально про ознаки зараження гельмінтами улюбленців дивіться у короткому відео тут:

Якби улюбленці уміли говорити…

Уявіть собі, що Ваш улюбленець хоче повідомити Вам про те, що в нього є глисти. Як думаєте, який спосіб він би для цього обрав? Ділимося із Вами відео про те, як це робили наші хвостаті.

Улюбленців проглистуй – корисний напій смакуй!

Розмістіть підставку та 3 упаковки Дронтал® (Дронтал® для собак, Дронтал® для котів, Дронтал® XL) в своєму зоомагазині або ветеринарній аптеці та отримайте у подарунок зручну спортивну пляшку для напоїв.

Для участі в Акції зробіть фото розміщеної підставки з препаратами та надішліть на електронну пошту vet.ukraine@bayer.com. Фото приймаються до 30 жовтня включно або до закінчення фонду подарунків. Запитання за телефоном: +38 (050) 425 64 50. Про умови акції можна дізнатися тут