Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

22 лютого 2016 року відбувся семінар практикуючого ветеринарного лікаря к.в.н. Наталії Ігнатенко за підтримки фірми «Байєр». 156 ветеринарних лікарів взяли участь в м.Києві!

1 1 1

22 лютого 2016 року відбувся семінар практикуючого ветеринарного лікаря к.в.н. Наталії Ігнатенко за підтримки фірми «Байєр». 156 ветеринарних лікарів взяли участь в м.Києві!

Тема семінару:> «Онкологічний і ендокринний пацієнт на дерматологічному прийомі у ветеринарній клініці». Місцем проведення було обрано затишний і приємний конференц-зал бізнес-центру «Інком», який знаходиться на вул. Смоленська, 31-33 в Києві. В ході семінару кандидат ветеринарних наук, член європейських суспільств онкологів (ESVONC) і ендокринологів (ESVE), організатор ендокринологічних і онкологічних майстер-класів Наталія Ігнатенко провела лекції на наступні теми:

- Алопеція як симптом ендокринних порушень. Розбір клінічних випадків пацієнтів з гіпотиреозом, гіперадренокортицизмом, гіперестрогенізмом. - Вузлики, припухлості, почервоніння, новоутворення на шкірі і під нею: коли варто турбуватися? Розбір клінічних випадків пацієнтів з мастоцитомою, лімфомою, гістіоцитомою. - Пухлина під маскою: паранеопластичні синдроми як прояви ендокринних або непластичних хвороб?

Учасники семінару змогли задати свої питання і спільно обговорити запропоновані клінічні випадки з онкології та ендокринології. Найактивніші учасники отримали сувеніри від фірми Байєр. Вперше була можливість у ветеринарних фахівців перевірити свої знання інтерактивно під час доповідей Наталії Ігнатенко і переконатися в правильності призначень.

На семінарі фахівцем ветеринарної медицини ТОВ «Байєр» Юрієм Щербанем була представлена ​​доповідь на тему: «Профендер для собак - потужна дегельмінтизація», нова програма дегельмінтизації собак від фірми Байєр для цуценят починаючи з 2-х тижневого віку і впродовж усього життя, в залежності від загрози зараження гельмінтами.

Представлені на семінарі матеріали і клінічні випадки дозволили учасникам отримати цінні знання, так необхідні в практиці кожного ветеринарного лікаря. 29 березня 2016 року такий же семінар за участі Наталії Ігнатенко пройде в Дніпропетровську. Запрошуємо до участі!