Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Так люблю той Львів, що бракує слів!

16 березня у м. Львові компанія Байєр провела семінар для працівників ветеринарних аптек та оптових компаній зі збуту ветеринарних препаратів. Заходу надали увагу та відвідали ветеринари не лише Львівської, а й Тернопільської, Івано-Франківської областей, а також представники науки,а саме кафедр анатомії та фармакології Львівського національного університету ветеринарної медицини.

1

Згідно попередніх побажань учасників розглядалися новинки та актуальні питання як у галузі дрібних, так і в галузі сільськогосподарських тварин:

  • як стимулювати статевий цикл у свиноматки без використання гормонів,
  • профілактика ММА у свиноматок,
  • стимуляція росту у поросят,
  • вирішення проблеми маститу у корів,
  • презентація електронної програми із визначення вгодованості корів Cowdition,
  • лікування шкірних паразитарних хвороб собак та котів,
  • профілактика кровопаразитарних (трансмісивних) захворювань собак та котів.

Незабаром розпочнеться сезон вирощування курчат, а отже спеціалісти Байєр дали декілька порад при вирощуванні курчат в перший місяць життя, а також розповіли про те, як можна досягти кращої продуктивності дорослих курей.

Доброзичливість, дисциплінованість, вдячність та прагнення дізнатися щось нове – ось цим і вирізнялася аудиторія слухачів. Працювати з такими колегами – справжня радість, тому ми з нетерпінням чекатимемо наступних зустрічей.

P.S.: компанія Байєр вдячна співробітникам компанії УВТ за допомогу у організації заходу.