Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Зустрічайте! Компанія Байєр представляє новий антигельмінтик Профендер® для собак

1

Кожен власник, котрий любить та піклується про свого хвостатого, знає про таку обов’язкову процедуру, як дегельмінтизація. Особливо відповідальні господарі регулярно її виконують. Втім, статистика безжалісна: показник зараженості домашніх тварин гельмінтозами досягає 78%. Звідки ж беруться гельмінти і чому від них так важко позбутися?

Перш за все, варто сказати, що плодючість усіх паразитів доволі висока, але здібності кишкових гельмінтів просто вражають: уявіть собі лише на мить, що 1 самка аскариди продукує в день близько 100 000 яєць! А ще більше вражає факт повсюдності гельмінтів в організмі: після зараження яйця аскарид перетворюються на личинок, котрі мігрують по організму і зупиняються в кишечнику, нирках, печінці, м’язах, легенях. Звісно, це не найкращим чином відображається на самопочутті та на функціонуванні уражених органів.

Факти звучать загрозливо, але компанія Байєр запропонувала сучасний підхід до вирішення проблеми гельмінтозів, створивши препарат, що здатен знищити гельмінтів у кишечнику та личинок гельмінтів у внутрішніх органах.

Отже, якщо Ви бажаєте зробити «генеральну чистку» організму Вашого улюбленця від глистів, то препарат Профендер® Вам неодмінно стане в нагоді. Для досягнення бажаного ефекту Профендер® потрібно давати всього 1 раз без необхідності повтору. Новий Профендер® для собак випускається у формі кісточки з приємним ароматом, почитати про нього більш детально Ви зможете тут. А для власників котів нагадаємо, є свій Профендер® - у вигляді піпеток для зовнішнього застосування, які особливо зручні для власників примхливих пухнастиків, котрим важко дати таблетку.