Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Підрозділ Bayer Animal Health взяв участь у грандіозному сімейному святі

Біля 50 000 учасників відвідали сімейний фестиваль Family Day, що відбувся 3-го вересня в одному із столичних парків. Підрозділ Захисту Здоров’я Тварин компанії Байєр зібрав на своєму стенді усіх відвідувачів, кому небайдуже здоров’я своїх пухнастих членів родини. А таких виявилося немало, адже за статистикою кожна третя сім’я в Україні має домашнього улюбленця, а декотрі родини ще й не одного!

1 1

Усі власники котиків та песиків отримали рекомендації від ветеринарних фахівців, дізналися про новинки, та мали змогу порадитися стосовно програми захисту улюбленця від паразитів із врахуванням індивідуальних особливостей.

Окрім того на стенді Байєр також подбали і про розважальну частину, що була суміжною із тематикою захисту здоров’я тварин. Отже, дорослі, забувши про усі турботи, гуртом із азартом весело грали у вікторину та вивчали цікаві факти про тварин. А особливою популярністю користвувався тир - «Збий паразита», де діти пробували себе у ролі мисливців за блохами, кліщами, комарами, невтомно цілячись у цих небезпечних для домашніх улюбленців кровопивць.

Важливо, аби любов, дбайливе та відповідальне ставлення до тварин були привиті ще змалечку і компанія Байєр сприяє вихованню у дітей таких важливих моральних рис. Саме тому на стенді Байєр було створено творчий куточок, де діткам запропонували створити образ песика або котика без обмежень та правил, головне завдання було – використовувати різний матеріал та отримувати насолоду від процесу.

Підрозділ Захисту Здоров’я тварин і надалі планує брати участь у подібних заходах, отож чекаємо Вас на нашому стенді!