Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Все для здоров’я домашніх улюбленців: нові можливості у лікуванні інфекцій уже доступні в Україні

Компанія Байєр представляє новий антибактеріальний препарат для котів - Верафлокс®. Діюча речовина препарату, прадофлоксцин, своєю появою відкриває новий клас антибіотиків у ветеринарії - III покоління фторхінолонів.

1

Стійкість до антибіотиків сьогодні є однією з найбільших загроз охороні здоров'я у всьому світі, тому робота над розробками нових діючих речовин є вкрай важливою та необхідною. Верафлокс® розроблений з метою оптимізувати антибактеріальний спектр фторхінолонів та максимально попередити виникнення мутацій та резистентність бактерій.

Прадофлоксацин має подвійну дію, оскільки одночасно в однаковій мірі інгібує відразу 2 важливих ензими бактеріальної клітини. Такий принцип дії забезпечує зниження вірогідності вироблення стійкості у мікроорганізмів, а також високий рівень бактерицидної ефективності, що розповсюджується на широкий спектр мікроорганізмів.

Спеціалісти компанії Байєр щиро раді запропонувати ветеринарним лікарям в Україні скористатися новими можливостями у боротьбі з інфекціями у котів. Поява нової молекули дозволить забезпечити пацієнтам більш надійний рівень лікування, адже лише до прадофлоксацину виявилися чутливими 100% штамів патогенних мікроорганізмів, виділених від котів із респіраторними захворюваннями.1

Препарат Верафлокс® для котів випускається у вигляді приємної на смак суспензії по 15 мл у флаконі. Кожен флакон оснащений диспенсером, котрий дозволяє точно відміряти необхідну дозу згідно ваги тварини та легко задати препарат. Завдяки покращеним фармацевтичним властивостям, препарат потребує всього лише одного введення на добу, що цілком зручно для власників.

Верафлокс® призначений для застосування котам із 6-ти тижневого віку.

Для отримання більш детальної інформації стосовно препарату переходьте на сторінку Верафлокс® для котів, або ж звертайтесь до нашого спеціаліста із технічної та наукової підтримки yuriy.shcherban@bayer.com, телефонуйте +38 095 276 40 41.

1 — I. Morrissey, H. Moyaert et all. Antimicrobial susceptibility monitoring of bacterial pathogens isolated from respiratory tract infections in dogs and cats across Europe: ComPath results. Veterinary Microbiology, Volume 191, 15 August 2016, Pages 44–51