Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Весна на вулиці Bayer


23 березня у Києві представники Підрозділу захисту здоров´я тварин Animal Health ТОВ "Байєр" відкрили весняний сезон організованою зустріччю для клієнтів компанії. З вітальним словом до відвідувачів заходу звернулася Тетяна Сєдих, керівник цього підрозділу, яка зробила невеликий екскурс в історію компанії, знайомлячи запрошених з основними подіями у процесі її розвитку та становлення на світовому й українському ринках. Зокрема, пані Сєдих зазначила, що наразі «головне досягнення Bayer Animal Health в Україні — це тисячі задоволених клієнтів — господарств із продуктивними та здоровими тваринами». Й навряд чи хтось візьметься за спростування цього твердження, адже, мабуть, у кожного українського тваринника ця компанія асоціюється з популярними протимаститними засобами та стимуляторами обміну речовин.

У перебігу зустрічі з тваринниками спеціалісти компанії Андрій Турчик та Олена Вондроуш представили учасникам заходу нову продукцію. Її презентація викликала жвавий інтерес відвідувачів, оскільки це була не просто потрібна, а ще й цікаво подана інформація — з історією та мотивами створення препаратів, а також ознайомленням із результатами прикладних тестів їхнього застосування у господарствах.

Зі змістовними інформативними доповідями також виступили запрошені експерти — Андрій Гавриленко й Іон Морару, які охоче поділилися з присутніми досвідом та інформацією про використання препаратів «Байєр» у стимулювальній терапії свиней та імунізації телят. «І якщо більшість брендів обіцяють тваринникам “навчити їх ловити рибу”, то “Байєр” просто бере й цю рибу їм дарує», — образно підсумував свій виступ пан Морару.

  • image01
  • image02
  • image03
  • image04

За матеріалами журналу «Тваринництво та ветеринарія»