Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

БАЙЄР ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЗДОРОВ’Я ТВАРИН, ЩО СТАРІЮТЬ

23 лютого 2015 у м. Києві за підтримки компанії Байєр втретє відбувся авторський семінар кандидата ветеринарних наук, члена європейських спілок онкологів (ESVONC) і ендокринологів (ESVE), практикуючого ветеринарного лікаря, лектора і організатора семінарів і майстер-класів з ендокринології та онкології Наталії Ігнатенко «Непрості відповіді про здоров’я тварин, що старіють».

1

Як і раніше, цьогорічний захід викликав величезний інтерес у практикуючих ветеринарних фахівців. Відвідуваність семінару залишилася несподівано високою і навіть перевершила показник минулого року, загальна кількість ветеринарних фахівців, які взяли участь у семінарі, склала 123 особи! Це є кращим підтвердженням надзвичайної актуальності тематики семінарів Наталії Ігнатенко та надзвичайно доступної і живої форми донесення.

Не став винятком і нинішній семінар. Висока явка ветеринарних фахівців на семінар, присвячений геріатрії (тобто особливостям здоров’я старіючих тварин), відображає сучасну тенденцію у ветеринарній практиці. Геріатричних пацієнтів на прийомі у клініках з кожним роком стає дедалі більше, і це однозначно позитивний тренд. Багато патологій, які раніше вважалися невиліковними, завдяки сучасним досягненням ветеринарії нині піддаються корекції. Безумовно, це дозволяє продовжити життя домашніх улюбленців.

Основну увагу на семінарі було приділено таким темам:

 • Зміни шкіри у старих тварин ендокринної та неопластичної природи: як допомогти не нашкодивши?
 • Новоутворення молочної залози у собак і кішок: відповіді на запитання, які вам ставлять власники:
  • - Я знайшов новоутворення у молочній залозі: спостерігати або видаляти?
  • - Що краще: радикальне чи консервативне хірургічне втручання?
  • - Чи є інші можливості терапії після хірургічного втручання, якщо у домашнього улюбленця рак?
  • - Чи є шанс у тварин з метастазами?
  • - Чи можна вжити профілактичних заходів для уникнення раку молочної залози? (стерилізувати чи дати можливість народити)
 • Лімфома у собак і кішок: вирок чи варто поборотися? Діагностика, клінічні стадії та можливості терапії пацієнтів з лімфомою.

Також на семінарі питанням сучасного протипаразитарного захисту тварин приділив увагу ветеринарний фахівець ТОВ «Байєр» Юрій Щербань. Зокрема він зупинився на практичних аспектах і типових помилках власників при використанні інноваційного інсектоакарицидного нашийника Форесто®. Юрій Щербань розповів секрет тривалої дії і контрольованого виділення діючих речовин Форесто®.

Після закінчення семінару Наталія Анатоліївна відповіла на велику кількість запитань. Крім того, самі учасники представляли матеріали тяжких і цікавих клінічних випадків зі своєї практики, в обговоренні яких брали участь усі присутні.