Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Байєр розробив програму для автоматичного визначення вгодованості корів – “BCS Cowdition”

Завдяки новому додаткові для смартфонів, розробленому компанією Байєр, фермери та ветеринари віднині зможуть своєчасно оцінити ризик потенційних проблем із обміном речовин у молочної худоби та вжити відповідних заходів.

1

Корови подібні до людей – вони найкраще почуваються та мають найвищу продуктивність праці за умов дотримання ідеальної ваги. Надмірна або недостатня вага призводить до проблем із метаболізмом, що в свою чергу впливає на молочну продуктивність корів та їхню репродуктивну функцію.

Новий додаток до смартфона дозволить фермерам та ветеринарам своєчасно звернути увагу на порушення обміну речовин. Завдяки новому додатку “BCS Cowdition” менш ніж за хвилину користувачі смартфонів зможуть визначити, чи у межах норми знаходиться вага корів, а чи вона є надмірною або недостатньою.

В основу нового додатку покладено науково обґрунтований метод оцінки фізичного стану за бальною шкалою. За цим методом оцінюють кондицію певних частин тіла і роблять висновок щодо поживної цінності раціону корови. До сьогодні процедура оцінювання базувалась лише на детальному описі, а тому задля точної оцінки стану корови треба було мати чималий практичний досвід роботи. Програма “BCS Cowdition” – дуже швидка та зручна у використанні навіть для недосвідчених користувачів смартфонів. Утім, простота використання не заважає програмі виконувати досить точні розрахунки.

Швидка, зручна та надійна

Програму до смартфона розроблено у тісній співпраці із підрозділом ветеринарії (Animal Health) компанії Байєр. Для проведення оцінки вгодованості худоби необхідно зробити усього лише дві фотографії тварини. За допомогою підказок користувача програма додатку зробить остаточні розрахунки. Можна сміливо довіритись результатам нового додатку, адже задля перевірки вірогідності розрахунків на експериментальній фермі Боннського університету були проведені тестові дослідження точності. Цікаво, що тестові дослідження проводилися за умов різного світлового режиму, а також на тваринах із забрудненням шкірного покриву різного ступеня.

У центрі виробництва

Аби досягти максимальної точності, упродовж проекту програмісти при створенні програми обов’язково працювали на виробництві у відділі ветеринарії Animal Health двічі на тиждень. Досягнуті результати є найкращим тому підтвердженням. Користування додатком забезпечує надійний контроль кондиції молочної худоби та полегшує роботу фермерам та ветеринарам. Після презентації наприкінці липня 2014 р. на Всесвітньому конгресі, присвяченому хворобам худоби, розроблений в Австралії додаток до смартфона отримав схвальні та позитивні відгуки від практиків.

Як знайти програму?

Ви можете завантажити програму на свій смартфон із Play Market (як вказано на малюнку).

1

Або ж скористатися посиланнями нижче:

Посилання – для пристроїв на базі Android

Посилання - для пристроїв на базі iOS від компанії Apple.