Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Компанія Байєр представляє новітній метод лікування респіраторних захворювань великої рогатої худоби без застосування антибіотиків

Компанія Байєр ХелсКеа Енімал Хелс (Bayer HealthCare Animal Health) розпочала випуск в США імуностимулятора для зниження рівня респіраторних захворювань великої рогатої худоби (ВРХ). Препарат компанії, що має назву Зелнат (Zelnate), пропонує підхід до боротьби з респіраторними хворобами ВРХ без застосування антибіотиків чи вакцин. Зелнат – перший схвалений Департаментом сільського господарства США імуностимулятор на основі цитозин-фосфат-гуаніну (CpG), який продемонстрував ефективність в зниженні рівня загибелі та рівня уражень легень внаслідок респіраторних захворювань ВРХ. Втрати, пов’язані з респіраторними хворобами ВРХ, становлять близько 150 доларів США на одну голову худоби, тоді як загальний вплив захворювання на економіку США оцінюється на рівні 1 мільярду на рік.

1

Мета препарату – допомоги в лікуванні респіраторних захворювань ВРХ, спричинених бактерією Mannheimia haemolytica, шляхом стимулювання імунної системи тварин. Доведено, що Зелнат здатний ефективно ослаблювати респіраторні захворювання ВРХ, знижуючи рівень загибелі на 88% і частоту розвитку уражень легень на 50%.

В своїй основі препарат Зелнат базується на технології американської компанії «Юваріс БіоТерапьютікс» (Juvaris BioTherapeutics), що займається розробкою вакцин з ад’ювантами та імунотерапевтичних засобів для лікування інфекційних захворювань і раку.

Імуностимулятори мають унікальні можливості в промисловому тваринництві, оскільки вони дозволяють тварині допомогти самій собі, потенційно знижуючи частоту випадків хвороби та потребу в застосуванні антибіотиків.

Доктор Дуг Хатченс (Doug Hutchens), керівник відділу міжнародного розвитку та головний ветеринарний інспектор компанії «Байєр ХелсКеа Енімал Хелс», зазначив: «Цей імуностимулятор є важливим іноваційним проривом не тільки для самої компанії Байєр, але також і для всієї ветеринарної медицини. Зелнат продемонстрував ефективність в зниженні рівня загибелі та рівня ураження легень у худоби внаслідок респіраторних захворювань ВРХ на моделях з контрольним зараженням і під час польових досліджень. Ми з нетерпінням очікуємо подальшого вивчення потенційних можливостей застосування цієї технології.