Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Байєр за Ефективне свинарство!

Більше 100 фахівців свинарської галузі зібралися 28 жовтня в рамках виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015», щоб почути новинки та обговорити гострі питання сьогодення на семінарі "Ефективне свинарство 2015".

1 1 1

Цей захід, що традиційно підтримує компанія Байєр, відбувся вже вшосте, завдяки організатору - журналу Agroexpert.

Цього року основною темою заходу стало здоров'я стада. Жвавий діалог між аудиторією та доповідачем - ветеринарним лікарем і директором ТОВ "Юкрейніан Лігал Асістанс" та торгівельної марки "Своє свіже" Іоном Морару – відбувся стосовно способів забезпечення здоров’я свиноматок протягом всього репродуктивного періоду.

Фахівець із відтворення Олександр Бабань на життєвих прикладах, закріплюючи інформацію жартами, розповів про причини малоплідності свиноматок.

З огляду на нові спалахи АЧС, слухачі цікавилися методами забезпечення біобезпеки. Цю тему цікаво розкрив практикуючий ветеринарний лікар Василь Усатенко. Його доповідь «Розтин трупів і його практичне значення» була вельми актуальною в умовах епізоотичної ситуації, що склалася в Україні нині.

Завершився захід приємною вікториною та врученням цінних подарунків.