Залишити скаргу на якість продукту

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію відповідальній особі за фармаконагляд в Україні за допомогою електронної адреси vet.ukraine@bayer.com, або звернутись до компанії «Байєр» за телефоном +380 44 220 33 42 (внутрішній номер 1160).

закрити

За додатковою інформацією або зі скаргами звертайтеся за адресою:

ТОВ «БАЙЄР», вул. Верхній Вал, 4-Б
м. Київ, Україна 04071
Тел.: +380 44 220 33 42
Факс: +380 44 220 33 40

Або надсилайте свої питання у розділі «Запитайте у експерта»

закрити

Як дізнатися, чи є у улюбленця вушний кліщ?

1. Зверніть увагу, чи є надлишок сірки.

Вушні кліщі провокують клітини, що вистилають вушний канал, виробляти більшу кількість сірки, це своєрідний механізм захисту. Зазвичай сірка виглядає як темна воскоподібна маса, коричневого або чорного кольору, і може бути помилково прийнята за бруд в вусі. Іноді можна помітити неприємний запах із вуха.

2. Поспостерігайте, якщо у тварини є ознаки свербіння.

Вушні кліщі викликають роздратування, тому тварини часто чешуть уражене вухо, іноді трясуть головою. Розчісування може призвести до пошкодження шкіри вуха, що провокує додаткове інфікування, кровотечу та біль. У тварин, які страждають отодектозом тривалий період часу, у вушному каналі з'являються запальні поліпи і кров'яні пухирі. У важких випадках отодектоз може посилитися до гнійного запалення вуха, втрати рівноваги при ходьбі та глухоти.

3. Придивіться до положення тіла тварини.

При отодектозі голова тварини часто схилена в сторону ураженого вуха. Це ознака дискомфорту, який спровокований болем в області вуха.

4. Перевірте інших тварин, які знаходяться в контакті.

Вушний кліщ легко передається між тваринами тому, якщо Ви запідозрили проблему в однієї тварини, швидше за все інші теж вражені, навіть якщо очевидних ознак немає. Це необхідно враховувати при лікуванні: якщо Ви пролікували тільки одну тварину, інші можуть служити постійним джерелом зараження. Для успішної боротьби з вушних кліщем необхідно пролікувати всіх тварин, які знаходяться у близькому контакті.

5. Зверніться до ветеринарного лікаря, якщо Ви помітили хоча б один з перерахованих симптомів.

За допомогою мікроскопа або ауріскопа (приладу для огляду вуха, горла і носа) ветеринарний лікар зможе точно поставити діагноз: виявити вушних кліщів, переконатися, що барабанна перетинка ціла, що вкрай важливо перед призначенням лікування.

закрити

Зима почалася кришталево!

Для всіх кінологів та любителів собак зима зазвичай розпочинається з традиційної і довгоочікуваної події – виставки собак у місті Києві «Кришталевий Кубок України 2015» та «Київська Русь-2015».

1 1 1 1

Кінологічна Спілка України (КСУ), яка є організатором заходу, у 2015 році відзначила свій 25-ти річний ювілей, прийшовши до цієї дати з солідним досягненням – 250 тисячною командою кінологів. З нагоди ювілею Президент КСУ Григорій Оніщенко нагородив компанію Байєр Дипломом за багаторічну підтримку і допомогу у розвитку вітчизняної кінології.

Цінність та унікальність виставки в тому, що саме тут можна побачити всю красу та дивовижну багатогранність світу собак, адже різноманіття представлених порід та харакетрів просто захоплювало: від кишенькових мініатюр до вельми поважних та грізних на вигляд екземплярів. Тут кожен бажаючий може підібрати собі хвостатого компаньйона, залежно від власних вподобань та темпераменту: комусь до душі красунчики, комусь грайливі непосиди, а іншому потрібен надійний охоронець.

Гостей та учасників, які цікавляться «екзотичним» та спортивним дресируванням, чекали видовищні конкурси - чемпіонати та турніри із Аджиліті, Обідієнс і Фрістайлу. Конкурс «Юний хендлер», що представляє талановиту молодь, і головні фінальні «Best in Show» та Парад Чемпіонів, де беруть участь найдостойніші серед собак, не залишили байдужим жодного собаківника, який тримає руку на пульсі міжнародної та вітчизняної кінології.

Вже багато років поспіль компанія Байєр підтримує проведення конкурсу «Юний хендлер», мотивуючи та заохочуючи підростаючих кінологів.

Серед гостей та учасників особливої популярності набув конкурс-парад українських вишиванок – незабутнє видовище в яскравих кольорах національної палітри. Окрім того, уже не вперше на виставці проходив благодійний захід «Друг у біді не кине» – це показовий урок каністерапії для дітей з особливими потребами, організований реабілітаційним центром для дітей із обмеженими можливостями «Майбутнє», зооцентром «Лармон» за підтримки КСУ.

Виставку собак люблять і дорослі, і діти, тут відкривається інший світ: світ розумних, відданих, витриманих істот, яких природа наділила безліччю талантів. І дарма, що собаки не вміють говорити, кожен чотирилапий може порозумітися зі своїм господарем без слів.